regulamin

Niniejszy regulamin jest zbiorem zasad korzystania z serwera / forum

1. Używanie CHEAT'ów jest niedozwolone i grozi to permanentnym zbanowaniem gracza!!
2.Za używanie: męczennika, ostatniego bastionu, granatnika oraz strzelanie z RPG do graczy - Kick lub Ban czasowy.
3. Za campy (strzelanie w jedno miejsce bez żadnego ruchu) i za respawn camp - Kick lub Ban czasowy do 24h.
4. Za korzystanie z BUGów, GLITCHy (wchodzenie w dowolny sposób za mapę, patrzenie przez niewidzialne śiany) oraz inne bugi działające na niekorzyść graczy grozi ban tymczasowy do 24h lub stały, gdy dany gracz użwa ich zbyt często.
5. Niedopuszczalne jest BLOKOWANIE przejść/wejść oraz innych wszelkich fragmentów map, gdzie dwóch graczy nie jest w stanie przejść koło siebie przez co utrudnianie gry innym graczom - Kick.
6. Na serwerze obowiązuje zakaz używania na chacie gry przekleństw, wyzwisk, obelg itd., itp.. Naruszenie tej zasady - Ban czasowy lub stały w zależności od przypadku!! Nie ma żadnego usprawiedliwienia na takowe zachowanie, w postaci "bo to on zaczął" W takim wypadku zalecamy ignorancję prowokatora takich zajść.
7. Gracze wpisujący się nickami o treści:
   a) podobnych do nicków aministratorów
   b) rasistowskich, nazistowskich, wulgarnych,
   c) należących do innych graczy,
   d) obrażających innych graczy,,
będą usunięci z serwera bez żadnych upomnień.
8. Spamowanie będzie skutkować Kickiem. Chat gry ma być czysty i klarowny, nie zaśmiecamy go.
9. ZGŁOSZENIA NARUSZANIA ZASAD SERWERA - należy zgłaszać do jakiegoś członka klanu |FeN| (podać nick gracza oraz mniej więcej czas zajścia/opis nieprzyjemnej sytuacji). Administracja serwera nie traktuje tego jako donosicielstwo, a jedynie odbieramy to jako pomoc ze strony graczy w utrzymaniu przyjaznej atmosfery na serwerze! W razie obaw powyższego, prosimy o zgłoszenia nieprzyjemnych sytuacji na PM któregoś z administratorów.
10.Krytykowanie działalności adminów na chacie gry - Kick lub Ban.

Zasady Regulaminu są “z życia wzięte”, na podstawie wielomiesięcznych obserwacji, są po to, aby ułatwić/uprzyjemnić grę. Przypominam, że serwer jest własnością prywatną i zdanie właściciela jest ostateczne i niepodważalne.

Realizacja: Imaginacion